Aktualności

Już dzisiaj zapraszamy miłośników Szpiców Myśliwskich do odwiedzenia nas na targach Hubertus EXPO 2018 .
Do zobaczenia wkrótce.

 

 Darz Bór

Klub Szpiców Myśliwskich przy Polskim Związku ŁowieckimKolejny rok zamknięty 🔐 i kolejny otwarty 🔓. Dziękuję Wam Koleżanki i Koledzy za przybycie. Bez Was o Nas nie da się mówić, działać i rozwijać. 😊🐶 Uroczyście ogłaszamy 📢 także, że przegłosowaliśmy uchwałę i mamy oficjalnie fanfarę na cześć Klubu Szpiców Myśliwskich przy Polskim Związku Łowieckim. Autorem fanafary jest Bogdan Rup – pracownik filharmonii Sudeckiej, kompozytor wielu pieśni myśliwskich kolend i pastorałek . Założyciel i kierownik zespołu sygnalistów myśliwskich Odgłosy Kniei. Za stworzenie fanfary Zarząd Klubu serdecznie dziękuję. Fanfarę będzie można grać zawsze i wszędzie gdzie będą prezentowane użytkowe szpice myśliwskie, m.in. polowania, wystawy, hubertusy. Na jedynym ze zdjęć załączyliśmy nuty 🎶. Pierwsze trzy osoby👤 które zamieszczą w komentarzu video na którym widać jak grają fanfarę otrzymają prezent 🎁 klubowy. Sygnaliści do dzieła!!!!!

Z myśliwskim pozdrowieniem Darz Bór
Zobacz galerięKoleżanki i Koledzy to ostatnia nasza szansa by pokazać naszą solidarność i sprzeciw. Kynokogia łowiecka w obronie polskich tradycji łowieckich. 6 marca Warszawa 🐶🐶🐶

 

 


 

 Witam Koleżanki i Koledzy bardzo ważne w dniu dzisiejszym zablokowano ustawę i jej głosowanie. Stał się cud, może stanie się następny, proszę Was podpisujcie petycje przesyłajcie ją dalej. 

PETYCJA TUTAJ — http://www.bronimylowiectwa.pl/

 


 

Użytkowe Szpice pełna mobilizacja. Oceny pracy i sprawdzenie użytkowe naszych psów w roku 2018 można planować. Poniżej kalendarz. Jednocześnie informuję że w tym roku nie odbędzie się Konkurs Dzikarzy dla Szpiców Myśliwskich. Jednakże 2019 będzie rokiem Szpiców Myśliwskich 😊. Wkrótce 🔜 informacje. Pozdrawiam serdecznie 
Darz Bór Martyna 
https://www.pzlow.pl/palio/html.run…

 


 

Darz Bór 🐗 łajki rosyjsko-europejskie Szuma,Aura, Aksa, Samir, Kira i karel Roy 


Zapraszamy do lektury 😎. W Psiarze Galicji ukazał się artykuł autorstwa Koleżanki Martyny. Klub Szpiców Myśliwskich przy Polskim Związku Łowieckim jak to się zaczęło. Darz Bór!

 

 


 

 Zapraszamy w dniach 17-18-19.03.2017
na X ZŁAJOWISKO – DRAWNO 2017
Impreza ta jest spotkaniem szkoleniowym właścicieli użytkowych szpiców myśliwskich: łajek i karelskich psów na niedźwiedzie. Zachęcamy do udziału także myśliwych posiadających szpice fińskie, elghundy, jamthundy. To spotkanie też jest dla Was!!!
Nasze już X Złajowisko ma przede wszystkim na celu:
– zintegrowanie myśliwych polujących ze szpicami,
– popularyzacja ras: Łajek, Karelskich psów na niedźwiedzie i pozostałych szpiców
myśliwskich wśród lokalnych kół łowickich
– sprawdzenie walorów praktycznych i użytkowych psów,
– wymiana doświadczeń wyniesionych z łowiska,
podniesieniu umiejętności i kwalifikacji przewodników szpiców,
szkolenie młodych psów,
przedstawienie nowym osobom założeń i celów Klubu Szpiców Myśliwskich PZŁ,
Termin: 17-18-19.03.2017 DRAWNO

Więcej informacji w zakładce WYDARZENIA


Darz Bór! Klub Szpiców Myśliwskich przy Polskim Związku Łowieckim informuje że ZŁAJOWISKO 2017 odbędzie się w tym roku w terminie od 17-19 marca 2017. Nasze coroczne spotkanie szkoleniowe jest skierowane do wszystkich właścicieli psów myśliwskich z grupy V FCI. Nie musisz należeć do klubu by uczestniczyć w naszym corocznym spotkaniu. Osoby będące członkami w klubie otrzymają w tym tygodniu szczegółowe informacje email 📧. Pozostałe osoby prosimy o kontakt k.szpicowmysliwskich@wp.pl

 

 


 Nowy Rok-nowe postanowienia. Na pierwszym miejscu naszej listy postanowień jest więcej polowań ze Szpicami !!! Na zdjęciu nasi członkowie klubu Andrzej i Kamil oraz Szuma i Lena. Darz Bór !!!

 

 


Czy Wy też uwielbiacie polowania w zimowej aurze? ❄️❄️❄️ Nasze szpice je kochają.
Na zdjęciu kolega Jacek i Karol oraz Hera, Aura, Borus i Roy.

 

 

 


Oby nasze szpice w przyszłym roku też tak znajdowały grubą jak te dwie łajki rosyjsko – europejskie Szuma i Aksa. Życzymy wszystkim Koleżankom i Kolegom sukcesów łowieckich w Nowym Roku 2017. Darz Bór!! :)

Zdjęcie Kol. Andrzej Pilecki.

 


Sezon w pełni :). Zaczynamy polowanie. Darz Bór.

 

 

 

 


Beskidy szpicami obrastają. .Nic tak nie cieszy jak polowanie z dobrze ułożonym psem myśliwskim a tym bardziej szpice. Darz Bór Koleżanki i Koledzy do zobaczenia w knieji.

 

Autor zdjęcia Marcin Trybała

 


W najnowszym numerze Hubertus Spalski w którym Klub Szpiców Myśliwskich przy Polskim Związku Łowieckim był gościem specjalnym. Mamy nadzieję że choć trochę przybliżyliśmy pracę i wykorzystanie tej grupy psów myśliwskich w łowisku. Dziękujemy Koleżankom i Kolegom za odwiedziny naszego stoiska. Darz Bór i dozobaczenia w knieji!

Lektura na listopad- Łowiec Polski